KONST / Litografier / Färglitografi 5585297
nr 558 5297
Färglitografi
signerad, Peter Dahl, provtryck, Spårvagn, med dedikation, 37x51
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:33:00
700 kr
800 kr
Peter Dahl (f. 1934)